Ve vyšším zájmu

Ve vyšším zájmu - James Comey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Comey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve vyšším zájmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve vyšším zájmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Comey. Číst Ve vyšším zájmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující pohled do zákulisí americké politikyKniha bývalého šéfa FBI Jamese Comeyho se stala bestsellerem ještě před vydáním. Comey v ní kritizuje současného prezidenta Donalda Trumpa, kterého považuje za zdroj nebezpečného chaosu. Jeho vzpomínky ale sahají mnohem dál než k současné hlavě Bílého domu, dostane se i na George W. Bushe, Baracka Obamu a ke kauze uniklých mailů Hillary Clintonové. Své počínání vysvětluje tím, že smyslem služby státu je vyšší zájem, povznesený nad stranické loajality.


... vyšším zájmu Přidat komentář. Taťka Hraboš ... Ve vyšším zájmu / Nejlevnější knihy ... . 2 11.07.2019. Přiznám se, že jsem čekal něco trochu jiného - dílo, které je ostrou kritikou tehdejšího ruského (sovětského) politického systému. ... Vyšetřování smrti obchodníka s komoditami probíhá ve spolupráci s úřadem státní zástupkyně, která je shodou okolností sestra kapitána Gatesové. Mezi oběma ženami nevládne právě shoda... Kniha Ve vyšším zájmu Přidat komentář. St ... Ve vyšším zájmu - Alexandr Isajevič Solženicyn | Databáze knih ... ... Kniha Ve vyšším zájmu Přidat komentář. Stanas513. 20. dubna. Mám ráda knihy z lékařského prostředí. ... Ve vyšším zájmu. Pravda, lži a prezidenti. James Comey. Strhující pohled do zákulisí americké politiky. Kniha bývalého šéfa FBI Jamese Comeyho se stala bestselerem ještě před vydáním. Co...SOUVISEJÍCÍ KNIHY