Lisey a její příběh

Lisey a její příběh - Stephen King | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lisey a její příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lisey a její příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Lisey a její příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, držiteli mnoha literárních cen. Když se Lisey konečně po dvou letech od manželovy smrti pustí do vyklízení Scottovy pracovny, uvědomí si, jak podstatnou část jeho minulosti, včetně té, kterou prožili společně, vytěsnila z paměti. Ale proč? Co ji přimělo k tomu, aby od sebe oddělila minulost neprodyšnou clonou? To začíná pomalu vyplouvat na povrch teprve poté, co se na scéně objeví psychopatický násilník Dooley. Tehdy musí Lisey nastoupit na cestu po stopách svých vzpomínek a odhalit, co sama před sebou ukrývala. Cestu, kterou musí podstoupit, pro ni nachystal její zemřelý manžel; nevydá-li se na ni, nepřežije. Lisey a její příběh, na první pohled historie obyčejného manželství, je strhující román překypující silou i něhou, krvavý a zároveň nádherný.


... její příběh, na první pohled historie obyčejného manželství, je strhující román překypující silou i něhou, krvavý a zároveň nádherný ... Lisey a její příběh - Stephen King, 2019, brožovaná vazba ... ... . Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Horor. Nakladatel BETA Dobrovský datum vydání 29.7.2019 ... Kniha Lisey a její příběh Přidat komentář. babsi66. 1 30. března. Tato knížka mi dala pořádně zabrat, strašně jsem se v ději ztrácela. ... O čem je kniha Lisey a její příběh? Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, nositeli mnoha literárních cen. Když ... Lisey a její příběh | KNIHCENTRUM.cz ... . ... O čem je kniha Lisey a její příběh? Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, nositeli mnoha literárních cen. Když se Lisey konečně po dvou letech od manželovy smrti pustí do vyklízení Scottovy pracovny, uvědomí si, jak velký kus jeho minulosti (a vlastně i minulosti, kterou prožili spolu), vytěsnila z paměti. Lisey a její p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY