Tak takhle ne!: Úspěšná sebeobrana proti manipulaci

Tak takhle ne!: Úspěšná sebeobrana proti manipulaci - Nathalie Springer, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nathalie Springer,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak takhle ne!: Úspěšná sebeobrana proti manipulaci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak takhle ne!: Úspěšná sebeobrana proti manipulaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nathalie Springer,. Číst Tak takhle ne!: Úspěšná sebeobrana proti manipulaci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni to známe – velkohubí kolegové, arogantní šéfové, obtížní zákazníci a vzpurní podřízení nás někdy dokážou pořádně rozhodit. Ze všech setkání s lidmi, která jsme zažili, nám právě konfrontace s těmi problematickými obzvlášť dobře utkví v paměti. Leckdy nám dokáže pořádně zkomplikovat život a nepoměrně jej ztížit. Určité typy zkrátka dokážou jednou jedinou větou stisknout naše červené tlačítko. Není však nijak obtížné zbavit se v těchto situacích strachu a ochromení, získat zpět ztracenou schopnost jednat, a navíc začít znovu respektovat svou potlačovanou citlivost a uctít ji. Pokud odpovíte kladně na následující otázky, je tato kniha právě pro vás. „Chtěla bych se umět lépe prosadit.“ „Chtěl bych být pohotovější.“ „Chci působit suverénněji.“ „Chtěl bych být méně závislý na hodnocení ostatních.“ „Chtěla bych se naučit všechno tak neprožívat.“ Nathalie Springer je germanistka a novinářka. Má desetiletou praxi v koučování podnikatelů a vedoucích pracovníků. Catharina Wilhelm vystudovala medicínu a působí v oblasti PR jako koučka a vedoucí lekcí čchi-kungu. Má téměř pětadvacetiletou zkušenost z mezinárodních PR a mediálních agentur.


...le ne!: Úspěšná sebeobrana proti manipulaci ... Tak takhle ne! od 11,63 € - Heureka.sk ... . ... Tak takhle ne! Autor: Springer, Nathalie a Wilhelm, Catharina Nakladatel: Portál EAN: 9788026214915 ISBN: 978-80-262-1491-5 Originál: Nicht mit mir! Souverän bleiben bei Menschen, die einen immer wieder aus der fassung bringen Pokud toto umění neovládáte, pak právě pro vás nakladatelství Portál ve své psychologické ediční řadě vydalo knihu německých autorek s názvem Tak takhle ne! Název: Tak takhle ne! Podtitul:Úspěšná sebeobrana proti manipulaci. Autoři: Nathalie Springer, Catharine Wilhelm ... Tak takhle ne! Úspěšná sebeobrana proti manipulaci. ... . Autoři: Nathalie Springer, Catharine Wilhelm. Nakladatelství: Portál. Počet stran: 216. Rok ... Úspěšná sebeobrana proti manipulaci. SPRINGER Nathalie, WILHELM Catharina. Info: Portál, 2019 (1.) - brož., 216 str. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY