Krev

Krev - Ulrich Strunz | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ulrich Strunz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ulrich Strunz. Číst Krev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Populárně naučná knížka renomovaného autora a odborníka molekulární medicíny MUDr Ulricha Strunze, který na základě své dlouholeté praxe odhaluje tajemství krve, životně důležité tělesné látky, která je klíčem k našemu zdraví. Dozvíme se: Co všechno má krev v našem organismu na svědomí a co dokáže ovlivnit, co nám prozrazují krevní testy, rozebírá jednotlivé hodnoty a jak je lze ovlivnit přírodní cestou, zabývá se krevním oběhem, krevními skupinami, akutními i chronickými nemocemi, hormony apod.


....7 FM), branded as 92.7 REV The Revolution, is a Top 40 music formatted radio station that serves the greater San Francisco Bay Area ... Krev - složení, funkce a krevní skupiny - Zdravě.cz ... .Its city of license is Alameda, California, and it is owned by Golden State Broadcasting LLC.The station's studios are located in the Visitacion Valley district of San Francisco, and the transmitter is located on top of Bellaire Tower in the city's ... Krev je kapalná červená tkáň a její hlavní funkcí je transport kyslíku nutný pro život - okysličování tkání, orgánů… Též zásobuje tkáně živinami (cukry, tuky, bílkoviny, minerály, vitamíny), odvádí odpadní produkty (oxid uhličitý) a obsahuje různé komponenty imunitního systému.Buňky imunitního systému jsou leukocyty (bílé krvinky), které chrání ... ... Krev Performance Strength & Conditioning ... .Buňky imunitního systému jsou leukocyty (bílé krvinky), které chrání ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY