Reconnection: Návrat k léčivé energii: Uzdravte druhé, uzdravte sebe

Reconnection: Návrat k léčivé energii: Uzdravte druhé, uzdravte sebe - Eric Pearl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Pearl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Reconnection: Návrat k léčivé energii: Uzdravte druhé, uzdravte sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Reconnection: Návrat k léčivé energii: Uzdravte druhé, uzdravte sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Pearl. Číst Reconnection: Návrat k léčivé energii: Uzdravte druhé, uzdravte sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uzdravte druhé, uzdravte sebe... Proč se prominentní lékaři na celém světě zajímají o neobyčejná uzdravení, o kterých hovoří pacienti Erika Pearla? Co to znamená, když tito pacienti oznamují náhlé vyléčení takových nemocí, jako jsou rakovina, AIDS nebo mozková paralýza? A co znamená, když tito lidé tvrdí, že na jednou získali schopnost navázat spojení s léčivou energií? Možná byste se měli zamyslet nad vším, co jste dosud četli o konvenčních terapiích. „Nové“ frekvence popsané doktorem Pearlem transcendují „techniku“ a vedou vás za hranice všeho, co bylo dosud přístupné všem. Doktor Pearl v této knize popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný prosces uváděn do světa. Tato kniha vám odhalí metody, které vám pomohou zvládnout tyto nové léčivé energie.


...earl v této knize popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný proces uváděn do světa ... Eric-Pearl--Reconnection-Navrat-k-lecive-lenergii ... ... . (návrat k léčivé energii : uzdravte druhé, uzdravte sebe) Doktor Pearl v této knize popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný prosces uváděn do světa. Tato kniha vám odhalí metody, které vám pomohou zvládnout tyto nové léčivé energie. (návrat k léčivé energii : uzdravte druhé, uzdravte sebe) Všechny informace o produktu Kniha Reconnection - Návrat k léčivé energii - Pearl Eric Dr. ... Reconnection - Návrat k léčivé energii - Knihy.ABZ.cz ... . (návrat k léčivé energii : uzdravte druhé, uzdravte sebe) Všechny informace o produktu Kniha Reconnection - Návrat k léčivé energii - Pearl Eric Dr., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Reconnection - Návrat k léčivé energii - Pearl Eric Dr.. Reconnection: Návrat k léčivé energii A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY