Myslela jsem, že tě znám

Myslela jsem, že tě znám - Penny Hancocková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Penny Hancocková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Myslela jsem, že tě znám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Myslela jsem, že tě znám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Penny Hancocková. Číst Myslela jsem, že tě znám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na čí stranu se postavíte, když na tom opravdu záleží? Když Julesina dcera Saffie obviní Hollyina syna Saula z šokujícího činu, je to vůbec poprvé, co je dlouholeté přátelství těchto dvou žen ohroženo. Nic Holly nepřesvědčí o tom, že je její syn vinen. Jules má na druhé straně třináctiletou dceru, která je už nějakou dobu očividně traumatizovaná. Zatímco se obě přítelkyně snaží vše vyřešit v klidu a bez policie, vyplouvají na povrch další odhalení. Všechno, co doteď obě považovaly za pravdu, se otřásá v základech, a jejich přátelství je čím dál křehčí. Když jedno z dětí zmizí, nabírá celá situace mnohem temnější obrátky. Komu vlastně můžou věřit? Holly a Jules zjišťují, že lidé kolem nich jsou jiní, než jací se zdáli být. Dokonce i ony samy. Přátelství versus mateřství. Čemu dají přednost, když jde do tuhého?


...yslela jsem, že tě znám Přidat komentář ... Kniha Myslela jsem, že tě znám - Trh knih - můj ... ... . jasmína. 8 dnes. Nevím, proč jsem se ze začátku knihy nemohla pořádně začíst, ale zhruba od sté strany jsem se nemohla odtrhnout a věřím, že autorka ještě pár knih, takhle zajímavých a napínavých, napíše. ... Myslela jsem, že tě znám Autor: Hancocková, Penny Nakladatel: Ikar EAN: 9788024939452 ISBN: 978-80-249-3945-2 Originál: I Thought I Knew you Překlad: Macháčková, Marie Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 15,3 × 23,3 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Myslela jsem, že tě znám. ... ... Myslela jsem, že tě znám - bazar | Databáze knih ... . vydání) Myslela jsem, že tě znám. ... Nic Holly nepřesvědčí o tom, že je její syn vinen. Jules má na druhé straně třináctiletou dceru, která je už nějakou dobu očividně traumatizovaná. Zatímco se obě přítelkyně s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY