Žena v modrém plášti

Žena v modrém plášti - Deon Meyer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Deon Meyer
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena v modrém plášti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena v modrém plášti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deon Meyer. Číst Žena v modrém plášti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Benny Griessel plánuje požádat Alexu Bernardovou o ruku. To znamená, že potřebuje koupit zásnubní prstýnek. A to znamená, že si na něj potřebuje půjčit. Benny má plnou hlavu soukromých problémů, když vtom ho zavolají k případu s nejvyšší prioritou. Našlo se tělo nějaké ženy, nahé a vymáchané v bělidle, vyvěšené na zdi u malebné silnice nad Kapským Městem. Identita oběti je záhadou a stejně tak důvod k vraždě. Benny a jeho kolega Vaughn Cupido se postupně začínají propracovávat ke kořenům příběhu, které sahají až do Anglie či Holandska… A také až kamsi do 17. století.


...v modrém plášti. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Žena v modrém plášti - Deon Meyer, Silvie Mitlenerová ... ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení V předmluvě k jedné ze svých knih Deon Meyer cítí potřebu vysvětlit, že to, jak líčí kriminalitu Kapského Města ve svých detektivkách, není dokumentem toho ... Žena v modrém plášti book. Read 244 reviews from the world's largest community for readers. Benny Griessel plánuje požádat Alexu Bernardovou o ruku. To z... Milovníkům této série pomohla Žena v modrém p ... Benny Griessel: Žena v modrém plášti - Deon Meyer ... ... . Benny Griessel plánuje požádat Alexu Bernardovou o ruku. To z... Milovníkům této série pomohla Žena v modrém plášti zkrátit čekání na další díl s oblíbeným detektivem Bennym Griesselem, na který snad čtenáři nebudou dlouho čekat. Tuto krátkou, ale výbornou knihu by si neměli nechat ujít žádní fanoušci Deona Meyera. Žena v modrém plášti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY