Volby do Poslanecké sněmovny 2017

Volby do Poslanecké sněmovny 2017 - Otto Eibl, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Otto Eibl,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Volby do Poslanecké sněmovny 2017.pdf


Chcete si knihu přečíst?Volby do Poslanecké sněmovny 2017 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otto Eibl,. Číst Volby do Poslanecké sněmovny 2017 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Těsně po volbách v roce 2017 obletěl republiku videozáznam tiskové konference, při které Andrej Babiš, vítěz voleb, volá na pódium Marka Prchala, svého muže číslo jedna na komunikaci na sociálních sítích. Euforický Babiš viditelně zaskočeného Prchala políbil na čelo a veřejně mu tak připsal nemalou část kreditu za volební výsledek („…a samozřejmě náš největší guru [Mára] To je on! Génius sociálních sítí!”). Ačkoliv Babiš dlouhodobě odmítá, že by byl produktem marketingu, toto jeho gesto může být chápáno právě jako přiznání, že pro úspěch v politice je třeba odvádět dobrou práci v oblasti marketingu a komunikace. Kniha nabízí analýzu událostí, které těmto volbám předcházely a které je provázely. Své ohlédnutí autoři začínají připomenutím milníků, které v politickém životě byly určující v období 2013–2017. Po této úvodní rekapitulaci už svoji pozornost soustředí na volby a s nimi spojené charakteristiky. Postupně analyzují samotné volební výsledky, kandidátní listiny a volební programy. Nezapomínají samozřejmě ani na volební kampaně, jimž je věnována podstatná část knihy. V samotném závěru kniha nabízí pohled do alternativních realit a odpovídá na otázku, jak by složení Poslanecké sněmovny vypadalo, kdyby byl užit jiný volební systém či pravidla pro rozdělování mandátů.


... Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017 se uskutečnily 20 ... Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky ... ... . a 21. října. Ve volbách zvítězilo hnutí ANO 2011, které získalo 29,64 % hlasů a 78 mandátů.Na druhém místě skončila ODS, jež získala 11,32 % a 25 poslanců.Následovaná byla na třetím místě Českou pirátskou stranou s 10,79 % a na čtvrtém místě SPD s 10,64 %. Do Poslanecké sněmovny ČR se chystá kandidovat několik desítek stran a hnutí. Ve volbách, které se uskuteční v termínu 20. - 21. října 2017, bude o př ... Volby 2017 — ČT24 — Česká televize ... . Ve volbách, které se uskuteční v termínu 20. - 21. října 2017, bude o přízeň voličů bojovat řada tradičních partají jako ČSSD, ODS, KSČM nebo KDU-ČSL. S umístěním na čelních pozicích počítá také ANO. Volby do Poslanecké sněmovny PČR se budou konat 20. a 21. října 2017. Volby do Poslanecké sněmovny 2017. Volby do Poslanecké sněmovny 2017. Článek. Výsledky voleb d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY