Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity: Katalog k výstavě MUNI 100

Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity: Katalog k výstavě MUNI 100 - Lukáš Fasora, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Fasora,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity: Katalog k výstavě MUNI 100.pdf


Chcete si knihu přečíst?Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity: Katalog k výstavě MUNI 100 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Fasora,. Číst Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity: Katalog k výstavě MUNI 100 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje osudy některých významných akademiků univerzity. Text doplňuje výstavu MUNI100 o životy osobností, které se vepsaly do dějin univerzity nejen svým přispěním k jejímu budování, ale například vztahem ke studentům nebo vědeckým dílem světového významu. Vedle „otců zakladatelů“ byly zařazeni velikáni vědních oborů, oblíbení učitelé, osobnosti s pohnutými osudy i akademici kontroverzní. Rozmanitými osudy je tak mapováno neméně rozmanité dvacáté století od válečných let, přes období komunismu až do současnosti. Osobnosti byly vybrány do souboru tak, aby mapovaly tři základní role univerzity: výuku, vědu a extenzi, tedy jakési vyzařování směrem k veřejnosti. Pečlivým výběrem osobností je shrnuto sto let existence Masarykovy univerzity.


...é osobnosti v životě Masarykovy univerzity ... Knihy > Biografie a životopisy > Významné osobnosti dnes ... ... . Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity. Provozovatel na tomto webu zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek, analytické účely a marketing. ... Katalog k výstavě MUNI 100. Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity The owner of this website processes the cookies required for the functionality of the website, analytical purposes and marketing. More information FASORA, Lukáš, Jana ČER ... Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity | MUNISHOP ... . More information FASORA, Lukáš, Jana ČERMINOVÁ, Jana ČERNÁ a Michaela MÁLIKOVÁ. Významné osobnosti v životě Masarykovy univerzity. Katalog k výstavě MUNI 100. první.Brno: Masarykova univerzita, 2019. 143 s. X. ISBN 978-80-210-9264-8. Osobnosti byly vybrány do souboru tak, aby mapovaly tři základní role univerzity: výuku, vědu a ext...SOUVISEJÍCÍ KNIHY