Klobouky z Agarveny 4: Princezna a hvězda

Klobouky z Agarveny 4: Princezna a hvězda - Markéta Prášková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Prášková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Klobouky z Agarveny 4: Princezna a hvězda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klobouky z Agarveny 4: Princezna a hvězda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Prášková. Číst Klobouky z Agarveny 4: Princezna a hvězda Online je nyní tak snadné!

POPIS


V posledním díle tetralogie Klobouky z Agarveny se zakončují nejen všechny příběhy pozemských a agarvenských postav z minulých dílů, ale naleznete zde odpověď i na otázku, proč jsou tyto dva světy propojeny, a proč jsou kouzelné klobouky právě v rodině Hradeckých. Dva agarveňané, čaroděj Sylbaran a mladá zraněná a potlučená neznámá dívka, přicestují za Adamem a Evkou na Zemi. Sylbyran dívku představí jako jedinou následnicí agarvenského trůnu Deili, jíž nepřátelé úpěnlivě usilují o život, a prosí je, zda by ji sebe mohli nějaký čas ponechat. Čas, který s nimi Deili tráví, pomáhá Adamovi a Evce pochopit, že záchrana Agarveny možná záleží opravdu na nich dvou. Vydávají se zpět do minulosti, do okamžiku, kdy mladý čaroděj Teodorik přináší jejich předkům kouzelné klobouky. Při tomto sekání se konečně dozvídají, proč právě oni jsou povoláni, aby agarveňanům pomohli. Nakonec se oba podvolují a vrací se dobrovolně s Deili zpátky do Agarveny. Jejich zásluhou se nakonec znep řátelené strany rozhodnou uzavřít příměří. Všechna vojska jásají a na bojišti se koná velká slavnost. Adam s Evkou se postupně loučí se všemi přáteli, sedají na hřbet mladé dračice a vracejí se zpátky domů. Agarvenu již zanechávají jejím vlastním osudům.


...oupit eknihu. V posledním díle tetralogie Klobouky z Agarveny se zakončují nejen všechny příběhy pozemských a agarvenských postav z minulých dílů, ale naleznete zde odpověď i na otázku, proč jsou tyto dva světy propojeny, a proč jsou kouzelné klobouky právě v rodině Hradeckých ... PRÁŠKOVÁ, Markéta : Princezna a hvězda ... . Klobouky z Agarveny 4 Princezna a hvězda. Prášková Markéta. Tištěná kniha. ... V posledním díle tetralogie Klobouky z Agarveny se zakončují nejen všechny příběhy pozemských a agarvenských postav z minulých dílů, ale naleznete zde odpověď i na otázku, proč jsou tyto dva světy propojeny, a proč jsou kouzelné klobouky ... Kniha: Klobouky z Agarveny 4 -- Princezna a hvězda - Markéta Prášková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Česk ... E-kniha: Klobouky z Agarveny 4 -- Princezna a hvězda ... ... ... Kniha: Klobouky z Agarveny 4 -- Princezna a hvězda - Markéta Prášková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Česk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY