Fylaktérion

Fylaktérion - Markéta Svobodinger | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Svobodinger
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fylaktérion.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fylaktérion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Svobodinger. Číst Fylaktérion Online je nyní tak snadné!

POPIS


Archeolog Filip strávil několik let v turecké Kappadokii, kde se podílel na odkrývání sídliště z doby počátků křesťanství. Nečekaně se však vrací do Prahy a žádá o pomoc svého strýce, renomovaného psychologa. Starověké společenství, jehož pozůstatky bere Filip do rukou při vykopávkách, totiž ožívá v jeho snech – a ti lidé žijí ve strachu z nevysvětlitelné hrozby, která jednoho po druhém mrzačí a zabíjí. Filip netuší, že v pražském útočišti ho noční můra nejen neopustí, ale naopak se začne děsivě naplňovat. Příběh plný tajemna a napětí se odvíjí ve dvou liniích: dny tráví vypravěč ve společnosti ostatních svérázných obyvatel strýcova domu, v noci se stává členem starověké komunity a čelí spolu s ní záhadnému zlu. Ale co je vlastně sen a co je realita? Komu má hrdina důvěřovat, a může vůbec věřit sám sobě? Autorka umně proplétá jednotlivé nitky, plynule zapojuje do děje prvky antické mytologie a raného křesťanství i skutečné písemné památky z tohoto období. Na své si tu přijdou jak milovníci mrazení v zádech, tak náročnější čtenáři se zájmem o antickou civilizaci a její odkaz naší současnosti.


...Fylaktérion Přidat komentář. leny.wood ... Kniha Fylaktérion - Markéta Svobodinger | knizniklub.cz ... . 26. února. Daleko zajímavější a poutavější byly pasáže z hluboké minulosti. ... Fylaktérion E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Markéta Svobodinger. 2019, česky, 176 strán. Elektronické knihy » Romány, poviedky, Beletria. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Fylaktérion. Přidat recenzi Magazín O ... Fylaktérion | O2 Knihovna ... . Fylaktérion. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Fy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY