Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky: MiniPEDIE

Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky: MiniPEDIE - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky: MiniPEDIE.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky: MiniPEDIE ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky: MiniPEDIE Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tahle auta znám, ta nám jezdí pod okny! Ale kde jezdí tramvaj a metro? Koho vozí dálkový autobus a co se míchá v té velké hlučné cisterně na stavbě? Pro všechny malé milovníky rychlých kol je tato knížka jako dělaná. Nestačí však dopravní prostředky obdivovat, je třeba je také umět správně pojmenovat. Jaký je rozdíl mezi raketou a letadlem? Víš, co je lanovka nebo šlapadlo? Prohlížejte si s dítětem jednoduché obrázky ve stylu MiniPEDIE a pomocí otočného kolečka spolu hledejte správné vozidlo. Knížka pro nejmenší rozvíjí slovní zásobu a jemnou motoriku.


...me svět hrou! Dopravní prostředky Nakladatel: Svojtka & Co ... Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky | KNIHCENTRUM.cz ... . EAN: 9788025625774 ISBN: 978-80-256-2577-4 Originál: mon imagier-jeu des véhicules Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Choux, Nathalie Popis: 1× kniha, lepená, 14 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) > Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky ... Prohlížejte si s dítětem jednoduché obrázky ve stylu MiniPEDIE a pomocí otočného kolečka spolu hledejte správné vozidlo. Knížka pro nejmenší rozvíjí slovní zásobu a jemnou ... Vrrum! Dopravní prostředky - YouTube ... . Knížka pro nejmenší rozvíjí slovní zásobu a jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori. MiniPEDIE-objevujeme svět-jídlo je další úžasná knížečka z nakladatelství Svojtka.Děti zaujme především otočnými a vysouvacími prvky.Ty po správném zatažen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY