Soustrojí smrti

Soustrojí smrti - Warren Ellis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Warren Ellis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Soustrojí smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soustrojí smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Warren Ellis. Číst Soustrojí smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při přestřelce v činžáku na Pearl Street, určeném k likvidaci, detektiv John Tallow přijde o svého partnera a vzápětí narazí na byt plný pistolí a revolverů. Jejich prohlídka ukáže, že každá zbraň vede k jiné, dosud nevyřešené vraždě. Někdo už dvacet nebo více let zabíjí a zbraně si schovává k jakémusi záhadnému účelu. V situaci, kdy náhle čelí stovkám nevyřešených vražd, Tallow brzy zjišťuje, že je na stopě skutečné smlouvě s ďáblem. Děsivé dohodě, která umožnila vzestup některých nejznámějších manhattanských kapitánů průmyslu. Hledá teď lovce, který svou smrtící práci považuje za oběť starým manhattanským bohům a který dost možná zavraždil nejvíc lidí v historii New York City.WARREN ELLIS je oceňovaný tvůrce grafických románů Fell, Ministry of Space, Planetary a Transmetropolitan a autor románu Crooked Little Vein. Podle jeho grafického románu RED byl natočen úspěšný stejnojmenný film s Brucem Willisem a Helen Mirrenovou v hlavních rolích.


...í smrti je uhrančivým čtením, které mě zklamalo pouze po stránce překombinovanosti zápletky, s čímž souvisí i prostinké vyústění ... o smrti (... i životu ...) - about death (... and life ... ... . Pointa příběhu by totiž v důsledku víc slušela novele, než tří set stránkovému románu. Ovšem holdujete-li drsnému humoru a sebeironii, tohle klopýtnutí šmahem odpustíte. Všechny informace o produktu Kniha Soustrojí smrti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Soustrojí smrti. Soustrojí smrti od 226 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Soustrojí smrti Autor: Warren Ellis P ... Warren Ellis - Soustrojí smrti | Levné knihy ... . Soustrojí smrti od 226 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Soustrojí smrti Autor: Warren Ellis Při přestřelce v činžáku na Pearl Street, určeném k likvidaci, detektiv John Tallow přijde o svého partnera a vzápětí narazí na byt ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY