Škola psaní

Škola psaní - Pavao Pavličić | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavao Pavličić
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola psaní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola psaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavao Pavličić. Číst Škola psaní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lektorka Školy psaní ukáže svým žákům tajemný dar, který dostala – stroj na příběhy – a požádá je, aby ho schovali. K čemu slouží takový stroj? Jakou odvádí práci? Proč ho někdo vyrobil? Může být přínosem pro literaturu? A proč se o něj zajímá policie? Pokusy se strojem odhalí jeho schopnosti, ale žáci se musí rozhodnout, zda je stroj skutečným darem, nebo spíše zkázou. Škola psaní, ve které se citový rámec lásky, nenávisti a lhostejnosti zdařile snoubí s úvahami o vztahu umění a techniky, je po juvenilní Lodi z vody a elegickém Dixielandu třetím českým překladem z rozsáhlého souboru „Vukovarských próz“ jednoho z nejvýznamnějších současných chorvatských spisovatelů.


... si procvičíme písmeno E. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti ... NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. ... . Také můžete vytisknout malé psací písmeno A neb... T1 03 Psaní velkého písmene C - Duration: 6:03. Základní Škola 699 views. 6:03. ... Bobyho škola - Písanka - Písmeno C - Duration: 0:11. Robert Kozák 10,125 views. Bobyho škola - Písanka - Písmeno CH - Duration: 0:15. Robert Kozák 4,973 views. ... Moderní kaligrafie pro začátečníky - nová písanka Psaní je hraní - Dur ... Kurzy moderní kaligrafie - Psaní je hraní ... . Robert Kozák 4,973 views. ... Moderní kaligrafie pro začátečníky - nová písanka Psaní je hraní - Duration: 2:46. Škola ZAV - počítačem řízená výuka psaní na klávesnici. Naučte se psát všemi deseti. Bobyho škola - Písanka - Písmeno E - Duration: 0:21. Robert Kozák 5,614 views. 0:21. 15 fráz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY