Tajemství hudby: Melodie, rytmus, harmonie

Tajemství hudby: Melodie, rytmus, harmonie - Jason Martineau | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jason Martineau
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství hudby: Melodie, rytmus, harmonie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství hudby: Melodie, rytmus, harmonie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Martineau. Číst Tajemství hudby: Melodie, rytmus, harmonie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato originální knížka nám ukazuje, v čem tkví tajemství hudby – v dávno známých základech akustiky, proporcí a vztahů a v hudebních metaforách. Melodie, rytmy i harmonie ožívají vedle tradiční západní notace i v podobě nápaditých a brilantně výtvarně zpracovaných náčrtků a symbolů. Jason Martineau sepsal vynikající rukověť hudební teorie od intervalů, trojzvuků a kvintového kruhu po durové i mollové tóniny a modulace, určenou pro laiky i profesionální hudebníky.


...í hudby - Melodie, rytmus, harmonie - Martineau, Jason ; Jaký je tajný kód, ukrytý v mnoha hudebních skladbách? Jak můžeme měnit akordy, abychom dosáhli větší hudební působivosti? Proč hudba budí tak intenzivní emoce? V této malé, ... Tip na knihu: Tajemství hudby 2. vydání (Jason Martineau ... ... ... Tajemství hudby: Melodie, rytmus, harmonie. Jason Martineau Nakladatel: Dokořán 2019 ... Tato originální knížka nám ukazuje, v čem tkví tajemství hudby - v dávno známých základech akustiky, proporcí a vztahů a v hudebních metaforách. Melodie, rytmy i harmonie ožívají vedle tradiční západní notace i v podobě ... Tajemství hudby Melodie, rytmus, harmonie Martineau Jason. Tato originální knížka nám ukazuje, v čem tkví tajemství hudby - v dávno známých z ... Tajemství hudby Melodie, rytmus, harmonie ... . Melodie, rytmy i harmonie ožívají vedle tradiční západní notace i v podobě ... Tajemství hudby Melodie, rytmus, harmonie Martineau Jason. Tato originální knížka nám ukazuje, v čem tkví tajemství hudby - v dávno známých z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY