Čtyři knihy

Čtyři knihy - Jen Lien-kche | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jen Lien-kche
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyři knihy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtyři knihy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jen Lien-kche. Číst Čtyři knihy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o sisyfovském údělu, o kampaních, hladu a o ceně za přežití se odehrává v době Velkého skoku – Mao Ce-tungovy zničující hospodářské kampaně a následného hladomoru, který si vyžádal životy desítek milionů lidí. Příběh o přerodu člověka zasadil autor do pradávné kolébky čínské civilizace – ke břehům Žluté řeky, které jsou protkány vyschlými říčními koryty a slanými nánosy spraše, do mikrokosmu gulagu zabydleného téměř výhradně intelektuální elitou národa, jemuž velí Dítě. Tuto knihu psal Jen Lien-kche s vědomím, že je zrádcem literatury, nehodným synem realismu a že kniha skončí v šuplíku. Jean Lien-kche (*1958) patří ke stejné spisovatelské generaci jako loňský nobelista Mo Jen, na rozdíl od Mo Jena se však neúčastní oficiálních aktivit Svazu spisovatelů a některé jeho romány byly v ČLR zakázány. Jenův román Čtyři knihy vyšel v roce 2010 v Hongkongu. Jen Lien-kche byl mezi finalisty na Man Bookerovy mezinárodní ceny za rok 2013.


...knihy Autor: Lien-kche, Jen Nakladatel: Verzone EAN: 9788090501720 ISBN: 978-80-905017-2- Překlad: Li, Zuzana Popis: 1× kniha, brožovaná, 308 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Čtyři knihy o následování Krista od 6,20 € - Heureka.sk ... . vydání) ... Duchovní knihy jsou často složité a občas i zdlouhavé. Proto je takhle knížka tak výborná. Jednoduché a stručné. Čtyři pravidla/dohody které když budete dodržovat, tak vám opravdu změní život a přinesou porozumění. Zjistíte, jak málo stačí ke štěstí. Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. V České repu ... Čtyři knihy, které změní váš život - YouTube ... . Zjistíte, jak málo stačí ke štěstí. Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. V České republice se povědomí o tomto díle rozšířilo především zásluhou Jaroslava Duška. Pojďme si shrnout nejdůležitější poselství Čtyř dohod v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY