Zmije: Ostrovy bouře a utrpení

Zmije: Ostrovy bouře a utrpení - Bex Hoganová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bex Hoganová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmije: Ostrovy bouře a utrpení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmije: Ostrovy bouře a utrpení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bex Hoganová. Číst Zmije: Ostrovy bouře a utrpení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Udělají z ní zabijáka, nebo ji nechají zabít. První díl epické fantasy trilogie. Osud sedmnáctileté Marianne je jasný. Má se stát Zmijí, námořní kapitánkou a ochránkyní Dvanácti ostrovů. V cestě jí však stojí úřadující Zmije. Zkažený muž bez slitování, který se plaví po mořích, beztrestně zabíjí a nechává za sebou jen utrpení. Je jedním z nejnebezpečnějších lidí v celém oceánu. A také Mariannin otec. Marianne tak stojí před zásadní otázkou: bude za ostrovy bojovat, i kdyby to znamenalo ztratit rodinu, lásku a možná i život?


...adující Zmije jí stojí v cestě. Zkažený muž bez špetky slitování se plaví po mořích na své válečné lodi, beztrestně zabíjí a za sebou nechává jen bolest a utrpení ... Ostrovy bouře a utrpení | Martinus ... . Je jedním z nejnebezpečnějších lidí v celém oceánu… a je také Ma riannin otec. Narodila se, aby chránila ostrovy. Kniha: Zmije -- Ostrovy bouře a utrpení - Bex Hoganová ... (ostrovy bouře a utrpení. 1) Další popis zobrazit. Udělají z ní zabijáka, nebo ji nechají zabít. První díl epické fantasy trilogie Osud sedmnáctileté Marianne je jasný. Má se stát Zmijí, námo ... Zmije | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . 1) Další popis zobrazit. Udělají z ní zabijáka, nebo ji nechají zabít. První díl epické fantasy trilogie Osud sedmnáctileté Marianne je jasný. Má se stát Zmijí, námořní kapitánkou a ochránkyní Dvanácti ostrovů. Ale úřadující Zmije jí stojí v cestě. Zkažený muž bez špetky slitování se plaví po mořích na své válečné lodi, beztrestně zabíjí a za sebou nechává jen bolest a utrpení. Je jedním...SOUVISEJÍCÍ KNIHY