Český Honza

Český Honza - Jiří Horák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Horák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český Honza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český Honza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Horák. Číst Český Honza Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorné pohádky o chytrém Honzovi sebral a upravil Jiří Horák, obrázky k nim nakreslil oblíbený ilustrátor Josef Lada. V knize najdeme rozverné vyprávění o tom, jak se stal Honza čarodějníkem, jak šel pro lék, jak se vyučil nebo jak rozesmál princeznu a mnoho dalších pohádek. Jsou každá jiná, ale jedno mají společné: Honza v nich vtipem a chytrostí vítězí nad svými protivníky, ať už to jsou chamtiví sedláci, lstiví čarodějové nebo čerti. Pro čtenáře od 6 let.


...0. Žádný hloupý český Honza ani známý cestovatel Honza i když ... Český Honza - Praha - Sbazar.cz ... ..:-)? Prostě obyčejná novodobá televizní pohádka vycházející z řad české lidové tradice..Prostý a jednoduchý příběh, přesně ten humor který bohužel v této podobě a v tomto podání nemusím, z herců mne nikdo též nezaujal (možná malinko stará babička kořenářka Luba-té patří jedna ... Český Honza. 60 likes · 1 talking about this. Veselá pohádka s písničkami. P ... Český Honza — Videa — Déčko — Česká televize ... . 60 likes · 1 talking about this. Veselá pohádka s písničkami. Příběh o chudém chlapci, který svou chytrostí a statečností ke štěstí přijde. Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti. Český Honza je spolek založený skupinou lidí, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY