Co skrývá duše: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě

Co skrývá duše: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě - Veeta Wittemannová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Veeta Wittemannová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co skrývá duše: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co skrývá duše: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veeta Wittemannová. Číst Co skrývá duše: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka přišla při zkoumání vnitřního světa člověka na celou řadu „vnitřních obyvatel“. Považuje lidské Já za nahromadění autonomně jednajících zdrojů vůle. Tímto jsou konflikty samozřejmě předprogramovány. Protože každý jedinec chce žít a pokud možno zcela svým specifickým způsobem.V této knize vyprávějí tři ženy, jak s pomocí metody individuální systemiky prozkoumaly svoje vnitřní společenství. Všechny byly překvapeny realitou, že se v jejich vnitřním světě nachází skrytý prostor, do kterého ustoupili ti nejvíce nezávislí a s nejsilnější vůlí, aby jim odtud řídili jejich život. „Skrytí obyvatelé“ už nechtějí žádný kontakt s lidmi a životem, už nikdy nechtějí být zklamáni, nikdy více oběťmi či těmi, kteří prohráli. Setkání s absolutním Ne skrytých obyvatel popisují tyto tři ženy jako existenciální zkušenost, která vedla k obohacení a dalšímu vývoji jejich lidského bytí.


...ÝVÁ DUŠE. 2013. CO SKRÝVÁ . DUŠE. Skrytí obyvatelé duše ... Co skrývá duše (e-kniha) - Easy Life s.r.o. ... . a jak rozhodují o našem životě. VEETA WITTEMANNOVÁ. KATALOGIZACE V KNIZE - NÁRODNÍ KNIHOVNA ČR Autorka přišla při zkoumání vnitřního světa člověka na celou řadu „vnitřních obyvatel". Považuje lidské Já za nahromadění autonomně jednajících zdrojů vůle. Tímto jsou konflikty samozřejmě předprogramovány. Protože každý jedinec chce žít a pokud možno zcela svým ... Co skrývá duše - Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o ... ... . Protože každý jedinec chce žít a pokud možno zcela svým specifickým způsobem. V této knize vyprávějí tři ženy, jak s pomocí metody ... Co skrývá duše: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě Veeta Wittemannová Nakladatel: Maitrea 2013 Co skrývá duše. Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem ž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY