Baroko

Baroko - Barbara Borngässer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Borngässer
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Baroko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Baroko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Borngässer. Číst Baroko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ačkoli si s pojmem "baroko" každý vybaví nejspíš zámek ve Versailles a baziliku svatého Petra v Římě, toto uměleckohistorické období nabízí mnohem víc: velkoryse komponované knihovny, tajemné zahrady a parky, umělecký porcelán a iluzionistické malířství - to vše svědčí o jeho mnohovrstevnatosti a komplexitě. Tato kniha představuje cestu do světa minulosti, v němž lidé chápali svět jako velké divadlo, theatrum mundi. Vedle fundovaných textů je kniha výjimečná zpracováním fotografií. Objekty nejsou zachyceny jen tradičním způsobem celku a detailu, ale tzv. zoomovým principem, který umožňuje pozorovateli přiblížit i ty detaily, které nejsou ani při osobním kontaktu s dílem viditelné.


... či barok je umělecko-kulturní směr, který vládl v Evropě v 17 ... Baroque - Wikipedia ... . a 18. století.Vznikl v Itálii a rozšířil se po celé Evropě a v jejích koloniích.Charakteristickými znaky baroka jsou dynamika - snaha o vyjádření pohybu, emotivnost až citová vypjatost, bohatost tvarů i zdobnosti a velkolepost. Barokoshama streams live on Twitch! Check out their videos, sign up to chat, and join their community. ბაროკო (ფრანგ. baroque - უსწორმ ... Baroko - Materiale textile, piele, blanuri ... . ბაროკო (ფრანგ. baroque - უსწორმასწორო მარგალიტი) — პერიოდი და სტილი ... USS Bairoko (CVE-115) was a Commencement Bay -class escort carrier of the United States Navy in service from 1945 to 1955. Bairoko was named after the Battle of Bairoko, a battle over Bairoko Harbo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY