Mentalista

Mentalista - Thomas Erikson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Erikson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mentalista.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mentalista ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Erikson. Číst Mentalista Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během jediného týdne jsou ve Stockholmu zavražděni dva obchodníci. Než byli chladnokrevně na veřejnosti popraveni vrahem, který odvedl naprosto bezchybnou práci, byli oba vydíráni. Odborník na lidské chování Alex King je přizván jako svědek, brzy se ale zapojí do vyšetřování. Společně s kriminálním komisařem Gabrielem Hellmarkem a inspektorkou Ninou Manderovou se snaží na základě nepatrných stop sestavit obrázek vraha. Všechno nasvědčuje tomu, že za vydíráním a vraždami stojí dosud neznámá osoba švédského podsvětí. Gabrielův bratr, novinář Fredric Hellmark, mezitím pracuje na zvláštní zakázce, která se mu čím dál víc vymyká z rukou. Nic není takové, jak se zdá, a anonymní zadavatel neváhá udělat cokoli, aby byla jeho biografie hotová včas. Tváří v tvář blížícímu se termínu bojuje Fredric za život svůj i své rodiny.


...d by Bruno Heller. With Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman ... El Mentalista - Séptima Temporada De La Serie En La Sexta ... ... . A famous "psychic" outs himself as a fake, and starts working as a consultant for the California Bureau of Investigation so he can find "Red John", the madman who killed his wife and daughter. Mentalista. Žánr Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller. IMDb 8.1. ČSFD 69%. Trailer Spustit. Obsah. Detektív Patrick Jane je veľmi všímavý. Aj z tých najmenších detailov na mieste činu i z chovania ľudí do ... Mentalista - Wikipedie ... . Aj z tých najmenších detailov na mieste činu i z chovania ľudí dokáže vyvodiť precízne závery. Preto ako odborný poradca spolupracuje s CBI a pomáha hľadať nebezpečných zločincov. Mentalista je hrozná hovadina o jednom nazrzlým kokotovi. Viděl jsem asi dva až tři díly a stálo mě to mnoho sil. Najít takovou sračku není vůbec jednoduché. Možná kdbyby v hlavní roli byl nějaký sympaťák, tak by se moje hodnocení mohlo diametrálně lišit. Ale to jsou samá kdyby a ty neplatí na CSFD.cz a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY