Matčina hra

Matčina hra - Sandie Jonesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sandie Jonesová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matčina hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matčina hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandie Jonesová. Číst Matčina hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Návykový psychologický thriller plný nečekaných zvratů o ničivém vztahu mezi Emily, jejím přítelem Adamem a jeho matkou Pammie. Ukazuje, jak mocná může být síla manipulace a že všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá.ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká.ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto.NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.


...Koupit eknihu. ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily ... Pary a knihy: Matčina hra - Sandie Jonesová ... . Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. Matčina hra získává mé velké doporučení pro všechny čtenáře, kteří mají rádi dobře napsané psychothrillery, u kterých je čeká překvapení v podobě nečekaného rozuzlení. Věřím, že tento příběh si užijete od zač ... Kniha: Matčina hra - Sandie Jonesová | Knihy.ABZ.cz ... . Věřím, že tento příběh si užijete od začátku až do konce, takže se čtením dlouho neotálejte a dejte si pozor na své budoucí tchyně. Všechny informace o produktu Kniha Matčina hra - Jonesová Sandie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matčina hra - Jon...SOUVISEJÍCÍ KNIHY