Sklepní okénko

Sklepní okénko - Josef Mlejnek st. | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Mlejnek st.
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sklepní okénko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sklepní okénko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Mlejnek st.. Číst Sklepní okénko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po sbírkách Pastvina, Naprosté motivy a Zcestymluv se autor ve své čtvrté knize vrací k prvotním iniciacím, ke krajině dětství (Žatecko), k postavám a situacím, které básnicky „prosvětluje“ jako filmový negativ. Nejde však o zveršované vzpomínky. Sklepní okénko je průhled do suterénů, k punkevní paměti, ke zdánlivě zasypaným místům.Autor Josef Mlejnek (1946), básník, kritik a překladatel. Vystudoval obor filozofie-čeština na MU v Brně, před rokem 1989 prošel řadou povolání, dělnická nevyjímaje. Podílel se na vydávání časopisů, po revoluci pracoval jako redaktor, naposledy v Lidových novinách a v MF Dnes. Žije střídavě v Praze a na Vysočině. Je autorem vzpomínkové knihy Nelegendy o malých inkvizitorech (2005). Překládá z polštiny a francouzštiny.


...ídlá sklopná plastová okna, ač jsou menších rozměrů a nedají se otvírat klasicky dokořán, najdou využití v každém rodinném i bytovém domě ... Josef Mlejnek Sklepní okénko | Česká beletrie, poezie ... ... .Žádná domácnost se totiž neobejde bez místností, jako je koupelna, spíž, popřípadě nějaká technická místnost, kotelna, sklep…A právě pro ně je sklopné okno jako stvořené. Sklepni okno 60x40 najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší. Ve většině českých domácností jsou dnes plastová okna . ... Větrání sklepů: V suchém to jde snáz, vhlko se dá odvést ... ... .cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší. Ve většině českých domácností jsou dnes plastová okna . Důvodů je k tomu několik: pěkně vypadají (jsou k dispozici v desítkách barev a dekorech), dobře izolují, dlouho vydrží a hlavně nepotřebují téměř žádnou údržbu. Navíc u nás koupíte plastová okna online jednoduše přes internet a za jedny z nejlepších cen v Česku. Pořídily je u n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY