Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi

Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi - Paul McGee | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paul McGee
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul McGee. Číst Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chtěli byste umět snadněji přesvědčit jiné lidi, získat je na svou stranu a úspěšně s nimi navazovat vztahy? V této čtivé knížce plné rad a tipů se dozvíte, jak na to. Naučíte-li se perfektně jednat s lidmi, získáte v životě obrovskou výhodu. Tato schopnost vám pomůže k postupu v práci, díky ní snáze přesvědčíte druhé o určité myšlence či nápadu a budete dobře vycházet i se členy rodiny. Ale jednání s lidmi není vždy snadné. Paul McGee vám prostřednictvím svých jednoduchých tipů a technik ukáže, proč není příjemné vystupování vždy ta nejlepší strategie, jak se naučit mluvit tak, aby vám lidé rádi naslouchali, jak motivovat ostatní k co nejlepším výkonům, proč není vždy nejlepší chovat se k lidem tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám, či jak zajistit, aby lidé přijali vaši kritiku a nepřipadali si jako na pranýři. Kniha Jak získat a ovlivnit téměř každého chytře servíruje moudrost po špetkách a je skvělým zdrojem inspirace. Pomůže vám lépe vycházet s lidmi jak v osobním, tak v profesním životě. Využijte svou šanci!


...skat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi Chtěli byste umět snadněji přesvědčit jiné lidi, získat je na svou stranu a úspěšně s nimi navazovat vztahy? V této čtivé knížce plné rad a tipů se dozvíte, jak na to ... Jak získat a ovlivnit téměř každého | O2 Knihovna ... . Kniha Jak získat a ovlivnit téměř každého chytře servíruje moudrost po špetkách a je skvělým zdrojem inspirace. Pomůže vám lépe vycházet s lidmi jak v osobním, tak v profesním životě. Využijte svou šanci! Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi. Paul McGee ... Jak získat a ovlivnit téměř každého Autor: McGee, Paul Nakladatel: Grada EAN: 9788024748795 ISBN: 978-80-247-4879-5 Překlad: Sýkoro ... Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s ... ... . Využijte svou šanci! Jak získat a ovlivnit téměř každého: Umění jednat s druhými lidmi. Paul McGee ... Jak získat a ovlivnit téměř každého Autor: McGee, Paul Nakladatel: Grada EAN: 9788024748795 ISBN: 978-80-247-4879-5 Překlad: Sýkorová, Ivana Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Jak získat a ovlivnit téměř každého : um...SOUVISEJÍCÍ KNIHY