Ošetřovatelství v chirurgii I

Ošetřovatelství v chirurgii I - Lenka Slezáková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Slezáková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství v chirurgii I.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelství v chirurgii I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Slezáková,. Číst Ošetřovatelství v chirurgii I Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou problematiku. Obsahuje základy chirurgie a dále zpracovává problematiku ošetřovatelství v traumatologii, kardiochirurgii, chirurgii krku, hrudníku, štítné žlázy, prsu, chirurgii gastrointestinálního traktu. Knihu doplňuje obrazová příloha a množství kreseb a schémat v textu. Učebnice splňuje požadavky praxe a bude důležitou učební pomůckou při výuce ošetřovatelství v klinických oborech.


... a dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou problematiku ... Ošetřovatelství v chirurgii I ... . Obsahuje základy chirurgie a dále zpracovává problematiku ošetřovatelství v traumatologii, kardiochirurgii, chirurgii krku, hrudníku, štítné žlázy, prsu, chirurgii gastrointestinálního traktu. Ošetřovatelství v chirurgii II Dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zpracovávající chirurgickou problematiku se zaměřuje na ošetřování nemocného z pohledu sestry, s využitím... Moderní a dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou ... Ošetřovatelství v chirurgii I. - Lenka Žák - Megaknihy.cz ... ... Moderní a dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou problematiku. Obsahuje základy chirurgie a dále zpracovává problematiku ošetřovatelství v traumatologii, kardiochirurgii, chirurgii krku, hrudníku, štítné žlázy, prsu, chirurgii gastrointestinálního traktu. Ošetřovatelství v chirurgii I. c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY