Ošetřovatelství II

Ošetřovatelství II - Ilona Plevová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Plevová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelství II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Plevová,. Číst Ošetřovatelství II Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice ošetřovatelství s ucelenými a aktuálními informace zahrnuje všechna témata, která jsou nutná ke zvládnutí studijních požadavků daného předmětu: komunikace, etika, člověk, jeho motivace a potřeby, paliativní péče, transkulturní ošetřovatelství a výchova ke zdraví. Tato učebnice je určena pro studenty bakalářského a magisterského oboru všeobecná sestra, porodní asistentka a všeobecné lékařství a dále pro studenty všech zdravotnických oborů, kteří mají součástí svého studia předmět ošetřovatelství.


...vatelství II Učebnice ošetřovatelství s ucelenými a aktuálními informace zahrnuje všechna témata, která jsou nutná ke zvládnutí studijních požadavků daného předmětu: ... Ošetřovatelství II - Ilona Plevová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Ošetřovatelství II 2. vydání české učebnice ošetřovatelství, kde jsou soustředěny potřebné informace uceleně a v aktuálním znění. Po jejím prostudování budou studenti schopní... Interní ošetřovatelství II Druhý díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se... Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty II Kniha je určena především studentům a vyučujícím SZŠ obor ... Paperback: Ošetřovatelství II (Ilona Plevová a kolektiv ... ... . Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů zabývat se... Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty II Kniha je určena především studentům a vyučujícím SZŠ obor zdra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY