Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn

Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bart Simpson přichází a komiksový vesmír už nebude takový, jaký býval. V každém čísle nového magazínu najdete hned několik příběhů, v jejichž centru budou žáci springfieldské školy – v čele s Bartem a Lízou! V prvním superfantastickém čísle přibere Bart Simpson pár desítek kilo... což ale zdaleka není tak strašné, jako když se zamiluje. Nebo když se ho rozhodnou sníst mimozemšťani. Nebude to mít jednoduché... ale bude legrace o tom číst!


...novi - Bart Simpson 1/2013: Homerův syn ... Bart Simpson Homerův syn - Groening Matt | Knihy Dobrovský ... . Série: Simpsonovi Komiksový měsíčník. Bart Simpson přichází a komiksový vesmír už nebude takový, jaký býval. V každém čísle nového magazínu najdete hned několik příběhů, v jejichž centru budou žáci springfieldské školy - v čele s Bartem a Lízou! Bart Simpson 1/2013: Homerův syn. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Inst ... Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn - kol. | KOSMAS.cz ... ... . Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Bart Simpson 1 (1/2013): Homerův syn. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY