Praha světlem tvořená

Praha světlem tvořená - Jiří Všetečka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Všetečka
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha světlem tvořená.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha světlem tvořená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Všetečka. Číst Praha světlem tvořená Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praha světlem tvořená, nová kniha známého Pražského chodce Jiřího Všetečky, je unikátní publikací. Úchvatné záběry našeho hlavního města autor doplnil spoustou osobních vzpomínek, zajímavých zážitků a postřehů, a navíc připojil technický popis tvorby snímků. Jako jediný fotograf tak dává nezištně a velkoryse k dispozici své celoživotní know-how.Díky němu máme jedinečnou možnost vyzkoušet a naučit se jeho profesionální kouzla, triky a fígle. Pojďme se tedy podívat na Prahu Všetečkovýma očima a přijměme výzvu vydat se v jeho stopách.


...ětlem tvořená. Publikace Jiřího Všetečky s názvem Praha světlem tvořená je jedinečná jak ucelenou kolekcí barevných a černobílých záběrů, tak pojetím textové části ... Praha světlem tvořená - Jiří Všetečka, pevná vazba, český ... ... . Pro své předchozí knihy si vybíral za „partnery" básníky a spisovatele, citáty klasiků a myšlenky historiků, prostě autory a díla, které ho oslovily. Praha světlem tvořená. Všetečka, Jiří ... Publikace je výběrem z již dříve vydaných autorových knih Pražský chodec, Židovská Praha, Královská cesta, obsahuje ale i dosud nepublikované snímky. J. Všetečka je zn ... Jiří Všetečka - Wikipedie ... ... Publikace je výběrem z již dříve vydaných autorových knih Pražský chodec, Židovská Praha, Královská cesta, obsahuje ale i dosud nepublikované snímky. J. Všetečka je známý fotograf Prahy, který se zajímá o život městských obyvatel i o pohledy na město. Třicet let ... Praha světlem tvořená, nová kniha známého Pražského chodce Jiřího Všetečky, je unikátní publikací. Úchvatné záběry našeho hlavn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY