Tvořivá knížka o ptácích

Tvořivá knížka o ptácích - Geert-Jan Roebers | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Geert-Jan Roebers
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvořivá knížka o ptácích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tvořivá knížka o ptácích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geert-Jan Roebers. Číst Tvořivá knížka o ptácích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čím víc toho budeš o ptácích vědět, tím zábavnější pro tebe bude jejich pozorování. Víš třeba, kolik včel pochytá vlha pestrá za jednu hodinu? A proč mají ptačí samečkové zpravidla barevnější peří než samičky? Nebo jak to dělají sýkorky, aby měly v budce čisto, i když v ní hnízdí s mláďaty? – S touhle tvořivou knihou plnou hádanek, nápaditých úkolů a vybarvování se o ptácích dozvíš spoustu zajímavých věcí, a navíc se naučíš, jak některé z nich přilákat do zahrady.


...ázev: Tvořivá knížka o ptácích. Originální název: Doe-boek Vogels ... Tvořivá knížka o ptácích - Geert-Jan Roebers | Knihy.ABZ.cz ... . Autor: Geert-Jan Roebers. Překladatel: Petra Martínková. Ilustrátor: Jasper de Ruiter, Joris de Raedt. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita -předškoláci Tvořivá knížka o přírodě již na trhu nějakou dobu je, ale Tvořivá knížka o ptácích je novinkou, která vyšla v srpnu letošního roku a já osobně nedokážu říct, která z nich je hezčí. Každá z nich je krásně ilustrovaná, plná reálných obrázků ale t ... Tvořivá knížka o ptácích - Roebers Geert-Jan | Knihy Dobrovský ... . Každá z nich je krásně ilustrovaná, plná reálných obrázků ale také ilustrací a každý si v nich najde to své. Jsou určeny ... Tvořivá knížka o ptácích . Geert-Jan Roebers; Geert-Jan Roebers...SOUVISEJÍCÍ KNIHY