Tradiční agrárníkultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu

Tradiční agrárníkultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu - Zygmunt Klodnicki, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zygmunt Klodnicki,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tradiční agrárníkultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tradiční agrárníkultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zygmunt Klodnicki,. Číst Tradiční agrárníkultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obrací pozornost k agrárním jevům, které se podílely na formování tradiční lidové kultury mnoha zemí a potažmo spoluvytvářely identitu evropského kontinentu. Zejména ve střední Evropě na Balkánském poloostrově měly rolnické a pastýřské tradice dlouhodobě stabilní pozice i společensky normotvorný charakter a teprve s nástupem industriální civilizace došlo k rozrušování jejich systémů a k modernizaci života provázené zánikem tradičních forem.


...ní agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu The owner of this website processes the cookies required for the functionality of the website, analytical purposes and marketing ... Etnologické studie ... . Publikace Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoj střední Evropy a Balkánu je výsledkem mezinárodní spolupráce badatelů z České republiky, Polska, Slovenska a Srbska. Get this from a library! Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu. [Zygmunt Kłodnicki; Miloš Luković; Peter Slavkovský; Rastislava Stoličná-Mikolajová; M ... Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje ... ... . Get this from a library! Tradiční agrární kultura v kontextu společenského vývoje střední Evropy a Balkánu. [Zygmunt Kłodnicki; Miloš Luković; Peter Slavkovský; Rastislava Stoličná-Mikolajová; Miroslav Válka; Masarykova univerzita v Brně. Ústav evropské etnologie.] -- The publication is a result of an international cooperation of ethnographers from the Czech Republic ... Kniha: Tradiční agrární kul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY