Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1.

Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. - Jana Dolanská Hrachová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Dolanská Hrachová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Dolanská Hrachová. Číst Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento slovník je určen primárně všem, jejichž rodným jazykem je ukrajinština a chtějí se zdokonalit v češtině. Cílem je usnadnit orientaci v základních slovech a názvech a pokročilým rozšířit slovní zásobu nebo upřesnit některé výrazy, které jsou pro české rodilé mluvčí samozřejmostí. Slovník se nevyhýbá ani běžným hovorovým výrazům, které se ve slovnících spisovného jazyka obvykle nevyskytují.Přes 1600 hesel se tu čtenáři představuje prostřednictvím barevných fotografií a kreseb.


...krajinský ilustrovaný slovník 1. Autor: Dolanská Hrachová, Jana Nakladatel: Jana Dolanská Hrachová EAN: 9788090663718 ISBN: 978-80-906637-1-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky, ukrajinsky Rozměry: 16 × 22 cm Rok vydání: 2016 (1 ... ilustrovaný překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník ... . vydání) Jazyk: Hledáte Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. od Dolanská Hrachová Jana? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. Tento slovník je určen primárně všem, jejichž rodným jazykem je ukrajinština a chtějí se zdokonalit v češtině. Cílem je usnadnit orientaci v základních slovech a náz ... Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. - Dolanská ... ... . 33 prodejen po celé ČR Česko-ukrajinský ilustrovaný slovník 1. Tento slovník je určen primárně všem, jejichž rodným jazykem je ukrajinština a chtějí se zdokonalit v češtině. Cílem je usnadnit orientaci v základních slovech a názvech a pokro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY