Ideální svět

Ideální svět - Theresa Hannig | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Theresa Hannig
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ideální svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ideální svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Theresa Hannig. Číst Ideální svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dokonalá společnost – nebo nejhorší noční můra?V roce 2052 se Spolková republika Evropa izolovala od zbytku světa. O blahobyt a bezpečí v takzvaném hospodářství optimálního blaha pečují vysoce rozvinutí roboti. Všichni občané jsou čtyřiadvacet hodin denně sledováni Agenturou pro životní poradenství, aby se pro každého jednotlivce našlo ve společnosti dokonalé místo.Samson Pátek je životní poradce ve státních službách a zapálený obhájce systému. Když je však krátce před povýšením obviněn, že udělil špatné poradenství, začíná sklouzávat do propasti, z níž již nelze uniknout. Systém vynaloží veškeré síly, aby ho optimalizoval – ať chce, či nechce.


...ní svět je pro mě velmi milým knižním překvapením v podobě věrohodného a děsivého sci-fi scénáře naší budoucnosti ... Ideální svět - SkillZone.cz ... . Autorce se podařilo stvořit a popsat čitelný a zajímavý svět, bez jakýchkoli složitých popisů, pojmů a který je pro mě i do jisté míry takovou možnou verzí, kam se jednou (v tom horším případě) naše společnost může dostat. Single Ideální Svět tvoří spolu se Štěstím a Polopravdami EP 1/3. Jedná se o první třetinu desky s názvem "3". Stay tuned. LB Režie / Kamera / Luděk Čertík Produkce / Střih ... Provided ... Ideální Svět - YouTube ... . Jedná se o první třetinu desky s názvem "3". Stay tuned. LB Režie / Kamera / Luděk Čertík Produkce / Střih ... Provided to YouTube by DistroKid Ideální Svět · Lex Barker Ideální Svět ℗ Lex Barker Released on: 2019-03-17 Auto-generated by YouTube. LEX BARKER ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY