Všechny tyto světy

Všechny tyto světy - Dennis E. Taylor | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dennis E. Taylor
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny tyto světy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny tyto světy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dennis E. Taylor. Číst Všechny tyto světy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bobové založili už dost kolonií na to, aby lidstvo nevymřelo. Avšak žabomyší války politiků patří k nesmrtelným lidským nešvarům. Brazilské sondy se navíc pořád pokoušejí zlikvidovat všechny své konkurenty. A kromě toho se Bobové pustili do boje se starší a mocnější rasou, která má obrovskou chuť k jídlu a poněkud výbušnou povahu.Bobové však pobrali zhruba tolik disciplíny jako houf divokých koček a některé z mladších kopií se zajímají spíše o vlastní lokální problémy než o boj s Druhými.Spása ovšem možná přijde z nečekaného zdroje. Dvojice Bobů osmé generace v hlubokém vesmíru něco objevila. Pokud chtějí zachránit Zemi a vlastně i celé lidstvo, stačí jenom nečekaný nález co nejrychleji dopravit do sluneční soustavy. Než do ní přiletí Druzí.


...onická kniha Všechny tyto světy Dennis E ... Seznam států světa - Wikipedie ... . Taylor - Všechny tyto světy Otevřít stranu 99 Všechny tyto světy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Elektronická kniha Všechny tyto sv ... Všechny tyto světy - Dennis E. Taylor | Elektronická kniha ... ... . ... Elektronická kniha Všechny tyto světy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Všechny tyto světy od ostatních uživatelů. ... Všechny tyto světy 2019; My jsme legie 2018; Protože je nás mnoho 2018; Podobné knihy. Rea...SOUVISEJÍCÍ KNIHY