Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě

Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě - Jeremy Brecher, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Brecher,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Brecher,. Číst Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již před zvolením Donalda Trumpa směřoval svět ke klimatické katastrofě. S prezidentem Trumpem sešlápl pedál plynu a přidal na rychlosti. Zbývá nám ostatním nějaká možnost, jak sešlápnout brzdu? Klimatickou vzpourou rozumíme strategii, která chce získat podporu většiny veřejnosti pro prosazení našeho společného zájmu na ochraně stabilního klimatu. Hodlá využít masových, globálně koordinovaných, nenásilných přímých akcí k podvrácení moci těch politiků a korporací, které se podílejí na ničení klimatického systému. Globální klimatická vzpoura již začala. Má potenciál vzepřít se moci fosilního průmyslu a zastavit a zvrátit směřování ke klimatickému rozvratu.


...elené nakladatelství Neklid vydalo v loňském roce knihu amerického angažovaného autora Jeremyho Brechera Vzpoura proti zkáze, která nese podtitul Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě ... Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické ... ... . Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě kniha od: Jeremy Brecher Kniha: Vzpoura proti zkáze -- Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě - Jeremy Brecher; Josef Patočka Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě je podtitul knihy "Vzpoura proti zkáze", jejímž autorem je historik a dokumentarista Jeremy Brecher. V češtině knihu letos vyda ... Vzpoura proti zkáze: Jak může občanská neposlušnost ... ... . Jak může občanská neposlušnost zabránit klimatické katastrofě je podtitul knihy "Vzpoura proti zkáze", jejímž autorem je historik a dokumentarista Jeremy Brecher. V češtině knihu letos vyda...SOUVISEJÍCÍ KNIHY