Mrazivý chlad

Mrazivý chlad - Sandra Brown | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sandra Brown
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrazivý chlad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrazivý chlad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Brown. Číst Mrazivý chlad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen. Po stopě neznámého únosce se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Do Cleary se vrací i jeho bývalá manželka Lilly, aby prodala srub v horách a nadobro tak za sebou zanechala minulost. S tím se však Dutch nechce smířit. Když Lilly ve srubu uvězní sněhová vánice, Dutch jí spěchá okamžitě na pomoc. Pohání ho i žárlivost, Lilly je tam totiž s novinářem a cestovatelem Benem Tierneym. Dutch věří, že Ben je oním vrahem, kterého hledá.


...Koupit eknihu. Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá sérii únosů mladých žen ... Mrazivý chlad by Great Content s.r.o. - Issuu ... . Po stopě neznámého únosce, který na místech, odkud ženy zmizely, nechává modrou stuhu, se vydává šéf místní policie Dutch Burton. Mrazivý chlad book. Read 1,248 reviews from the world's largest community for readers. Ospalé horské městečko Cleary, kde se zpravidla nic neděje, zažívá... mrazivý chlad Find more words! Another word for Opposite of Meaning of Rhymes with Sentences with Find word forms ... BROWN, Sandra : Mrazivý chlad ... ... mrazivý chlad Find more words! Another word for Opposite of Meaning of Rhymes with Sentences with Find word forms Translate from English Translate to English Words With Friends Scrabble Crossword / Codeword Words starting with Words ending with Words containing exactly Words containing letters Pronounce Find c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY