Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti

Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti - Alojz Lorenc, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alojz Lorenc,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alojz Lorenc,. Číst Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha rozhovorů Karola Lovaše s Alojzem Lorencem je unikátním svědectvím člověka, který jako reprezentant komunistické moci stál v listopadu 1989 v Československu u jejího konce. Příběh slovenského generála, který vstoupil do společných dějin Čechů a Slováků a ovlivnil je, oslovil Karola Lovaše ještě jako novináře. Po dvaceti letech se s Lorencem setkal již jako římskokatolický kněz a vysokoškolský pedagog, aby spolu opět rozmlouvali nejen o politice. Úvod ke knize napsal historik Michal Macháček. Bonusem je Post scriptum s Fedorem Gálem.


... ... Generál, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem ... ... ... Generál, který byl u toho - Rozhovor s posledním šéfem ... ... l, který byl u toho: Rozhovor s posledním šéfem komunistické Státní bezpečnosti Autor: Lorenc, Alojz a Lovaš, Karol Nakladatel: Brána EAN: 9788076177673 ISBN: 978-80-7617-767-3 Překlad: Bílek, Josef Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY