Malej NY

Malej NY - Přemysl Krejčík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Přemysl Krejčík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malej NY.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malej NY ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Přemysl Krejčík. Číst Malej NY Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nymburk není New York, to ale neznamená, že tu občas někdo někoho nezabije. Malej NY, to je malej New York čili Nymburk, kde se nesellí úplně tvrdý drugs, ale hlavně hulí tráva a pije pivko, na ulici vás nesejme nigga z jinýho klanu devítkou, ale spíš dostanete přes hubu od nácků nebo pankáčů. Zvlášť když nosíte rovnej hiphoperskej kšilt. Malej NY je román o tom, že je rok 2005, vám je -náct a máte hiphopovou kapelu. Všechno kolem vás je nějaký zrychlený a nakonec se to semele tak tragicky, že po pár letech skončíte na gauči u psychoterapeuta. Právě tady vlastně Krejčíkův příběh začíná. Jako terapeutická cesta přes divokou minulost k sobě samému. Jenže někdejší události se z odstupu jeví v jiném světle — zvlášť když vám napíše esemesku mrtvý kamarád. Těžko se rozhodnout, co je blbý vtip a co už vyhrožování. Tváře z někdejší subkulturní komunity se proměnily, lidé jsou nečitelní a vzpomínky se zdají být jediným klíčem k tomu hlavnímu: že smrt vaší první holky určitě nebyla nešťastná náhoda. Malej NY je jediný současný román o hiphopové komunitě, se soundtrackem, který funguje jako stroj času. A smrt je i tady otázkou vteřiny, stejně jako ve velkým NY.


...Y, to je malej New York čili Nymburk, kde se neselí úplně tvrdý drugs, ale hlavně hulí tráva a pije pivko, na ulici vás nesejme nigga z jinýho klanu devítkou, ale spíš dostanete přes hubu od nácků nebo pankáčů ... Malej NY - Přemysl Krejčík - Lukbook ... . Zvlášť když nosíte rovnej hiphoperskej kšilt. Kompletní seznam skladeb zmíněných v románu Přemysl Krejčík - Malej NY (Host, Brno 2019). Více o e-knize Malej NY. Thriller o českým hip hopu. Nymburk není New York, to ale neznamená, že tu občas někdo někoho nezabije. Malej NY, to je malej New York čili Nymburk, kde se nesellí úplně tvrdý drugs, ale hlavně hulí tráva a pij ... Majek Furniture - Monticello, Ellenville, NY ... . Thriller o českým hip hopu. Nymburk není New York, to ale neznamená, že tu občas někdo někoho nezabije. Malej NY, to je malej New York čili Nymburk, kde se nesellí úplně tvrdý drugs, ale hlavně hulí tráva a pije pivko, na ulici vás nesejme nigga z jinýho klanu devítkou, ale spíš dostanete přes hubu od nácků nebo pankáčů. Malej NY, to je malej New York čili Nymburk, kde se neselí úplně tvrdý drugs, ale hlavně hulí tráva a pije pivko, na ul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY