Anglicko-český a česko-anglický příruční slovník: studentské vydání

Anglicko-český a česko-anglický příruční slovník: studentské vydání - Josef Fronek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Fronek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglicko-český a česko-anglický příruční slovník: studentské vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anglicko-český a česko-anglický příruční slovník: studentské vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Fronek. Číst Anglicko-český a česko-anglický příruční slovník: studentské vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odlehčené vydání moderního oboustranného slovníku zkušeného lexikografa přináší více než 50.000 hesel a podhesel, více než 90.000 slov a frází a kolem 150.000 ekvivalentů. Slovník je zaměřen na současný jazyk spisovný i hovorový – najdete v něm výrazy jako: chav, detox, NGO, pandemic, swine flu; akvapark, detox, kapsáče, empétrojka, prasečí chřipka, šrotovné atd. Charakteristiky, vysvětlivky a syntaktické informace zapracované do hesel podporují uživatele slovníku při aktivním vyjadřování v angličtině. Slovník je vhodný pro široký okruh uživatelů, a to nejen pro rodilé Čechy, ale i pro ty, jejichž rodným jazykem je angličtina.


...o-český, česko-anglický příruční slovník-Studentské vydání ... Překladové slovníky angličtiny na www.ajshop.cz ... . ... více než 90.000 slov a frází a kolem 150.000 ekvivalentů. Slovník je zaměřen na současný jazyk spisovný i hovorový - najdete v něm výrazy jako: chav, detox, NGO, pandemic, swine flu; akvapark, detox, kapsáče, empétrojka, prasečí chřipka ... Všechny informace o produktu Kniha Anglicko-český, česko-anglický příruční slovník - Fronek Josef, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anglicko-český, česko-anglický příruční slovník - Fronek Josef. Všechny informace o produktu Anglicko-český, česko-anglický př ... Anglicko-český a česko-anglický příruční slovník ... ... . Všechny informace o produktu Anglicko-český, česko-anglický příruční slovník-Studentské vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Anglicko-český, česko-anglický příruční slovník-St...SOUVISEJÍCÍ KNIHY