Zatímco spím

Zatímco spím - Reneé Shafransky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Reneé Shafransky
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatímco spím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zatímco spím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Reneé Shafransky. Číst Zatímco spím Online je nyní tak snadné!

POPIS


V ten den, kdy Nora zjistí, že ji její manžel podvádí s jinou ženou, kterou navíc přivedl do jiného stavu, si slíbí, že se vrátí ke svému předchozímu životu, bez ohledu na to, jak dlouho to potrvá. Odjede z New Yorku a přestěhuje se do malého města, kde přispívá do místních novin. Když už to vypadá, že se vše zajelo do příjemného normálu, přistěhuje se do městečka její manžel se svou novou ženou. Již téměř zahojené rány se znovu otevírají a Nora musí sama v sobě opět bojovat se žárlivostí, s ponížením a odporem. Vše se ještě zhorší v okamžiku, kdy jsou její bývalý muž a jeho manžela zastřeleni. Nora se stává hlavní podezřelou. Na noc vraždy nemá žádné alibi a ani ona sama si není jistá, jak to vlastně je. Její myšlenky jsou stejně temné jako její fantazie o pomstě. Ukazuje se ovšem, že Nora zdaleka není jediná, kdo měl důvod zabít.


... spím je určitě dobrým autorčiným debutem ... The Rolling Stones - Rocks Off - text, preklad ... . Ponurý a docela depresivní příběh novinářky Nory, která nemá dítě a ani manžela. Ten její si totiž udělal dítě s jinou. A s novou ženou přichází žít do stejného města jako žije Nora. A příběh začíná... Příběh plný pochybností, strachu, obav. Kniha: Zatímco spím Autor: Renée Shafransky V ten den, kdy Nora zjistí, že ji její manžel podvádí s jinou ženou, kterou navíc přivedl do jiného stavu, si slíbí, že se vrátí ke svému předchozímu životu, bez ohledu na to, jak ... Zatímco spím. Přidat recenzi Autoři; Ka ... Kniha Zatímco spím - Reneé Shafransky | Dobré Knihy.cz ... ... Zatímco spím. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Oml...SOUVISEJÍCÍ KNIHY