Letadla - Filmový příběh

Letadla - Filmový příběh - Walt Disney | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Walt Disney
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Letadla - Filmový příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Letadla - Filmový příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Walt Disney. Číst Letadla - Filmový příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prášek Skočdopole, malé zemědělské letadlo, sní o vítězství v nejslavnějším závodě všech dob Letem světem. Má však slabý motor, bojí se výšek a navíc se během závodu musí utkat s nesportovním soupeřem. Přesto se malý nadšenec v každé etapě zlepšuje a získává si fanoušky po celém světě. Přátelé a jejich dobré rady mu dají křídla. Kdo nakonec vyhraje závod a jak si Prášek poradí s nepříznivým počasím, vysokými horami a silnými soupeři?


...etadla 1 a 2 - Hasiči a záchranáři -- Filmový příběh - Walt Disney ... Letadla - Rychlost ve vzduchu - Postav si 6 letadel, která ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Kniha: Letadla 2 - Hasiči a záchranáři -- Filmový příběh - Walt Disney. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Objednávejte knihu Letadla 2v1 filmový příběh v internetovém knihk ... Disney Walt: Letadla 2 Hasiči a záchranáři Filmový příběh ... ... . Objednávejte knihu Letadla 2v1 filmový příběh v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Letadla Filmový příběh - Walt Disney. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY