Kulihrášek a Budulínek

Kulihrášek a Budulínek - Mária Ďuríčková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mária Ďuríčková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kulihrášek a Budulínek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kulihrášek a Budulínek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mária Ďuríčková. Číst Kulihrášek a Budulínek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvojitá kniha a tudíž i dvojitá porce výpravně ilustrovaných pohádek pro děti. Vedle klasické lidové pohádky o neposlušném Budulínkovi se děti setkávají i s malým, ale chytrým Kulihráškem, který nejen dokáže tatínkovi donést na pole těžký oběd, ale přelstí i bohatého knížepána. Kniha navazuje na známou edici dvojitých pohádek, které v nakladatelství Portál vyšly již dříve (Kůzlátka a Dvě pohádky). Jejich kouzlo stojí především na textech známých lidových pohádek doprovázených podmanivými ilustracemi Vladimíra Krále.


...á kniha a tudíž i dvojitá porce výpravně ilustrovaných pohádek pro děti ... Knihy | Tvoříme pro děti | Strana 5 ... . Vedle klasické lidové pohádky o neposlušném Budulínkovi se děti setkávají i s malým, ale chytrým Kulihráškem, který nejen dokáže tatínkovi donést na pole těžký oběd, ale přelstí i bohatého knížepána.Kniha navazuje na známou edici dvojitých pohádek, které v nakladatelství ... Kulihrášek a zakletá princezna (TV film) Pohádka / Česko, 1995, 67 min Režie: František Filip Scénář: Jan Jílek Kamera: Věra Štinglová Hudba: Petr Malásek Hrají: Radek Valenta ... Kniha Kulihrášek a Budulínek navazuje na známou řadu dvojitých poháde ... pohádka film - YouTube ... ... Kniha Kulihrášek a Budulínek navazuje na známou řadu dvojitých pohádek Kůzlátka a Dvě pohádky. Jejich kouzlo stojí především na textech známých lidových pohádek a tentokrát i jedné autorské Márie Ďuríčkové ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY