Egypt. Na vlastní oči

Egypt. Na vlastní oči - Joyce Tyldesley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joyce Tyldesley
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Egypt. Na vlastní oči.pdf


Chcete si knihu přečíst?Egypt. Na vlastní oči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joyce Tyldesley. Číst Egypt. Na vlastní oči Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po úvodních informacích o základních historických faktech, chronologii, vykopávkách a rozluštění hieroglyfů přechází čtenář z jedné zajímavé kapitoly do druhé: panteon staroegyptských bohů a bohyň, stavby pyramid, mumifikování zemřelých, představy Egypťanů o posmrtném životě, obdělávání půdy, které souviselo se záplavami Nilu, obraz egyptské domácnosti, umění a řemesla, staroegyptská armáda, Údolí králů, dobrodružství Howarda Cartera při objevení Tutanchamonovy hrobky, chrámy v Abú Simbelu, chrámový komplex v Karnaku a mnoho dalšího.


...ture is not available right now. Please try again later ... Egypt - Na vlastní oči Nakladatelství SLOVART s. r. o. ... . Published on May 22, 2018. Reportáž z pořadu Na vlastní oči o Příbrami. ... Na vlastní oči Na vlastní oči - Topic; ... Název: Egypt - Na vlastní oči. Autor: Joyce Tyldesley. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Encyklopedie; Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Naučná literatura; Děti do 10 let › Encyklopedie; ISBN: 978-80-7529-875-1. EAN: 9788075298751. Objednací kód: NA358840 Egypt - ... Egypt. Na vlastní oči - Joyce Tyldesley | KOSMAS.cz - vaše ... ... . EAN: 9788075298751. Objednací kód: NA358840 Egypt - Na vlastní oči - Joyce Tyldesley . Po úvodních informacích o základních historických faktech, chronologii, vykopávkách a rozluštění hieroglyfů přechází čtenář z jedné zajímavé kapitoly do druhé: panteon staroegyptských bohů a bohyň, stavby pyramid, mumifikování zemřelých, představy Egypťanů o posmrtném životě, obdělávání p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY