Ďáblovo dílo

Ďáblovo dílo - Lotte Petriová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lotte Petriová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďáblovo dílo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďáblovo dílo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lotte Petriová. Číst Ďáblovo dílo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soudní antropoložka Josefine Jespersenová je pověřena vedením projektu, kdy je kvůli stavbě nové stanice kodaňského metra třeba přesunout kosterní pozůstatky ze hřbitova na nové místo. Projekt vyvolává spoustu nevole, jelikož se mnozí domnívají, že tím bude znesvěcen klid zemřelých. Když je brutálně zavražděna Josefinina kolegyně Rita a později nalezena mrtvá dívka, znepokojující okolnosti obou událostí nasvědčují tomu, že ve městě začal řádit psychopatický sériový vrah. Policie se rozhodne případy konzultovat i s exorcistou, který je přesvědčen, že ve hře je samotný ďábel, že hřbitovní vykopávky otevřely bránu samotnému zlu… Ďáblovo dílo od oceňované dánské autorky Lotte Petriové je kvalitní severská detektivka plná napětí, oblíbené skandinávské ponurosti a skvěle vykreslených postav.


...O DÍLO. Byli varováni, aby mrtvé nechali spát… Když se kvůli stavbě metra začnou vykopávat hroby na kodaňském hřbitově, vzbudí to nejen vlnu nevole, ale zřejmě taky pradávné zlo ... Ďáblovo dílo ... . Nejprve totiž brutální smrtí zahyne jedna z odpovědných žen, později se objeví případ posedlosti ďáblem… Get YouTube without the ads. Working... Skip trial 1 month free. Find out why Close. PEŤAN V NESNÁZÍCH - "Ďáblovo dílo" (by PeŤan) petangames. Loading... Unsubscribe from petangames? „Je to dílo ďáblovo," s těmito slovy nařizuje Landa 12. července 1562 spálit mays ... Kniha Ďáblovo dílo - Lotte Petriová | knizniklub.cz ... . PEŤAN V NESNÁZÍCH - "Ďáblovo dílo" (by PeŤan) petangames. Loading... Unsubscribe from petangames? „Je to dílo ďáblovo," s těmito slovy nařizuje Landa 12. července 1562 spálit mayské kodexy. Zbudou pouhé tři: Madridský, Pařížský a Drážďanský (jméno získávají podle místa svého pozdějšího uložení). YouTube Premium Loading... Get YouTube without the ads. ... 1 month free. Find out why Close. Ďáblovo po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY