Ryba z Havaje: aneb Humu-humu nuku-nuku a-pua-a

Ryba z Havaje: aneb Humu-humu nuku-nuku a-pua-a - Zora Jandová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zora Jandová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ryba z Havaje: aneb Humu-humu nuku-nuku a-pua-a.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ryba z Havaje: aneb Humu-humu nuku-nuku a-pua-a ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zora Jandová,. Číst Ryba z Havaje: aneb Humu-humu nuku-nuku a-pua-a Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na Havaji, tam se mají, mají rybu, nemá chybu, jako z ráje nádherná je, samé pruhy v barvách duhy – tento půvabný text a dalších 16 písniček napsala Zora Jandová a zhudebnila je spolu se Zdenkem Mertou. V knižní podobě texty doprovázejí kompletní notové záznamy a také mnoho neotřelých povídání o zvířátkách, o nichž se v písničkách zpívá. Knížka je doplněna CD s kompletními nahrávkami a společenskou hrou Had.


...ration of the State Fish of Hawaii -- the beautiful little fish with the LO-O-O-O-O-ONG name ... Ryba z Havaje - Zdeněk Merta, Zora Jandová, 2013, pevná ... ... . Creative Child Magazine "CD of the Year" award. Visit HumuSong.com for lyrics, chords, credits ... Ryba z Havaje: aneb Humu-humu nuku-nuku a-pua-a. ... CD Ryba z Havaje je vtipná muzikálně vynikající nahrávka autorských písniček, které děti milují. Výborně se na písničky tančí, texty jsou zábavné i poučné, melodie neotřelé a refrény zapamatovatelné. Každý, kdo ocení něco více než upištěné kalamajky, si Rybu ... Kniha: Ryba z Hava ... JANDOVÁ, Zora : Ryba z Havaje, aneb, Humu-humu-nuku-nuku ... ... . Každý, kdo ocení něco více než upištěné kalamajky, si Rybu ... Kniha: Ryba z Havaje -- aneb Humu-humu-nuku-nuku-apua-a - Zora Jandová; Zdeněk Merta Fungujeme! Vážení záka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY