Průvodcovské činnosti

Průvodcovské činnosti - Věra Seifertová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Seifertová,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodcovské činnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodcovské činnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Seifertová,. Číst Průvodcovské činnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zcela nová, prakticky zaměřená a na našem trhu ojedinělá publikace je určena průvodcům, podnikatelům a pracovníkům v cestovním ruchu, pracovníkům veřejné správy a studentům odborných škol zaměřených na cestovní ruch a průvodcovské služby. Zkušení autoři se zabývají činnostmi a technikami jednotlivých kategorií průvodců (vedoucí skupiny, delegát, animátor, horský vůdce atd.), využitím moderních technologií při jejich práci, možnostmi získávání zakázek, obchodními a marketingovými znalostmi a dovednostmi průvodců. Věnují se též legislativní úpravě a vzdělávání průvodců v ČR a mezinárodnímu rozměru průvodcovské činnosti z pohledu mezinárodních organizací i z pohledu mezinárodních norem a smluv. Opomenut není ani význam přírodního a kulturního dědictví pro práci průvodce. Zajímavý je úvod knihy, který přibližuje historické kořeny činnosti průvodců a na konkrétních příkladech mapuje zatím nepublikovanou historii této činnosti v českých zemích od 19. století do současnosti.


...vské činnosti Zcela nová, prakticky zaměřená a na našem trhu ojedinělá publikace je určena průvodcům, podnikatelům a pracovníkům v cestovním ruchu, pracovníkům veřejné správy ... 295/2001 Sb. Vyhláška Ministerstva pro místní rozvoj o ... ... ... Obsah průvodcovské činnosti se začal více naplňovat až ve středověku, kdy cestování patří k bontonu nejvyšších vrstev obyvatelstva. Cestují bohatí měšťané, kupci nebo mladí šlechtici, kteří se připravují na povolání v diplomatické službě. Tyto cesty zpravidla trvají déle a zabezpečují je štáby lidí s ... 4 Charakteristika průvodcovské činnosti 85 4.1 Základní kategorie průvodcovské činnosti 86 4.2 Další členěn ... Průvodcovské činnosti - Věra Seifertová, kol. | KOSMAS.cz ... ... . Tyto cesty zpravidla trvají déle a zabezpečují je štáby lidí s ... 4 Charakteristika průvodcovské činnosti 85 4.1 Základní kategorie průvodcovské činnosti 86 4.2 Další členění průvodců v cestovním ruchu dle jejich specifického zaměření 87 4.3 Eko-turistika jako fenomén cestovního ruchu v současném období 92 4.4 Dobrodružný cestovní ruch 94 4.4.1 Informace před započetím cesty 94 Věnují se též legi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY