Barevný rok

Barevný rok - Božena Šimková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Božena Šimková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barevný rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barevný rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Božena Šimková. Číst Barevný rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznávací kniha pro čtenáře od 8 do 80 let hravou formou seznamuje s tajemstvím a záhadami jednotlivých měsíců. Kromě veselých barevných obrázků Aleny Janouškové a veršů Ljuby Štíplové přináší řadu poznatků z přírodovědy nebo i ekologie, odkrývá bohatství a krásu českého jazyka a přibližuje naši historii. V knize najdeme množství zajímavostí, například jak přišly české měsíce ke svým jménům, proč má týden sedm dní, jak je to s Medardovou kápí a se skřivanem, který musí na hromnice vrznout, i kdyby měl zmrznout, kolik jídla je schopen shromáždit na zimu křeček a mnoho jiných užitečných i zajímavých poznatků, které se pak pamatují po celý život.


...me Vám léty ověřený barevný i černobílý tisk kalendářů zde s množstevní cenou již od 3 kusů ... Václav Johanus: Barevný rok (10.12.2015-15.01.2016 ... ... . Všechny ceny jsou uvedeny v Kč včetně 21% DPH. Tento ceník je platný od 15. 1. 2020. Výrobní termín je aktuálně na profi.Barevnyrok.cz do 4 prac. dnů + 1 až 2 dny expedice od objednání a zaplacení. Školní rok 2019/2020; Barevný týden; Obsah

SOUVISEJÍCÍ KNIHY