Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou

Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou - Marek Buš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Buš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Buš. Číst Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přibližuje hudební život na zámku v Náměšti nad Oslavou v první polovině 19. století, který byl v tomto období bohatý a výjimečný. Přinesl mnoho pozoruhodných interpretačních počinů realizovaných na tu dobu zcela ojedinělým zámeckým hudebním tělesem a v osobě majitele panství Heinricha Wilhelma Haugwitze. Publikace pojednává o jeho vztazích k vídeňskému hudebnímu světu a jeho předním představitelům, o jeho interpretačních a překladatelských aktivitách, o zámecké kapele a o kultu hudby Georga Friedricha Händela, který Haugwitz na zámku v Náměšti pěstoval. Publikace není muzikologickou studií a neklade si za cíl být vyčerpávajícím hudebněhistorickým materiálem. Jedná se o stručný výčet různých aktivit, které během historie utvářely hudební život na zámku v Náměšti nad Oslavou, včetně připomenutí navazujících souvislostí. V textu jsou uvedeny odkazy nařadu muzikologických prací, které rozšiřují tento obecný text o hudebně-vědecký rozměr.


...v Náměšti nad Oslavou se opět otvírá návštěvníkům ... Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou - kostel Nanebevzetí ... ... . 12. 5. 2020 Zámek v Náměšti nad Oslavou bude opět přístupný veřejnosti od pondělí 25. května 2020. Vzhledem k dosud platným opatřením z důvodu předcházení šíření nemoci Covid-19... Kniha přibližuje bohatý a výjimečný hudební život na zámku v Náměšti nad Oslavou v první polovině 19. století, který přinesl mnoho pozoruhodných interpretačních počinů realizovaných na tu dobu zcela ojedinělým zámeckým hudebním tělesem. Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou. Marek Buš. 129 ... Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou - Konopiště ... . Hudba na zámku v Náměšti nad Oslavou. Marek Buš. 129 Kč. Detail Adaptace zámku v Náměšti nad Oslavou na prezidentské sídlo. Vít Hrbek. 270 Kč. Detail Apartmány na zámku v Náměšti nad Oslavou. Marek Buš (ed.), Lucie Bláhová, Lukáš Gregor, Milena Haj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY