Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele

Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele - Dagmar Jeřábková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Jeřábková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Jeřábková. Číst Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pes prý provází člověka už déle než 16 000 let a díky němu se za tu doburozvinul do bezpočtu plemen a ras nejrůznějších velikostí, podob a specializací.V galerii psích typů se najdou i tuzemští reprezentanti a mezi nimi je nejmladším ČESKÝ STRAKATÝ PES. Je mu teprve něco málo přes padesát let, resp. dvacet, ale rychle si získává sympatie obdivovatelů a chovatelů. Říká se mu strakáč, popřípadě stračena a laik si ho může zaměnit se ztepilým voříškem. Je to však plemeno již prošlechtěné, s charakteristickými tělesnými i povahovými rysy. Miluje lidi a společnost vůbec, disponuje vysokou inteligencí, je temperamentní a velmi aktivní, ba téměř neunavitelný. Jeho chovu se věnuje již pěkná řádka chovatelů, mezi nimi Dagmar Jeřábková. Ta si prvního strakatého psa pořídila před osmi lety a dnes již vlastní chovatelskou stanici. S chovem strakáčů a veškerým kynologickým děním získala bohaté zkušenosti, které shrnula do této rádcovské knížky. Popisuje v ní své chovatelské počátky, výcvik, výstavy, péči o psí zdraví, úřadování kolem psů, zkrátka nejrůznější problémy chovatelství a své vyprávění probarvuje řadou pestrých příhod ze života se svými čtyřnohými miláčky a doplňuje mnoha fotografiemi. Její knížka je plná užitečných informací, ale i humoru a pohody, a především lásky ke psům.


...strakatý pes (Příručka pro majitele a chovatele) CZ ... Diskuse: Český strakatý pes je takový tvárný a bezúdržbový ... ... . Dagmar Jeřábková · Vydavateľstvo Baset (2013). Pes prý provází člověka už déle než 16 000 let a díky němu se za tu dobu rozvinul do bezpočtu plemen a ras nejrůznějších velikostí, podob a specializací. Trávit čas knihou Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Český strakatý pes: Příručka pro majitele a chovatele a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Pes prý provází člověka už déle než ... Český strakatý pes - Jeřábková Dagmar - knihkupectví ... ... . Vítejte! Pes prý provází člověka už déle než 16 000 let a díky němu se za tu dobu rozvinul do bezpočtu plemen a ras nejrůznějších velikostí, podob a specializací. V galerii psích typů se najdou i tuzemští reprezentanti a mezi nimi je nejmladším ČESKÝ STRAKATÝ PES. Příručka pro majitele a chovatele. JEŘÁBKOVÁ Dagmar. Info: Aris...SOUVISEJÍCÍ KNIHY