Tichý dech: Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti

Tichý dech: Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti - Jan Trachta | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Trachta
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tichý dech: Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tichý dech: Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Trachta. Číst Tichý dech: Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zároveň jde o velmi osobní, s nadhledem a s humorem psanou výpověď člověka, který vyrazil do dalekých končin plný romantického nadšení a postupně začal zjišťovat, že mnohdy za zbytečné utrpení lidí nemůže jen chudoba a nedostatečná technická vyspělost zemí, ale i obyčejná lidská zpupnost a arogance tamních lékařů a úředníků. Dramatické líčení náročných operací v africké džungli a v haitských ruinách se střídají s popisem exotických krajin a života jejich obyvatel i s líčením některých krvavých historických událostí nedávné doby.Autor Jan Trachta (1977) pracuje pro mezinárodní humanitární organizaci Lékaři bez hranic. Jako chirurg byl vyslán na sedm misí, převážně do oblastí ozbrojených konfliktů. V roce 2008, 2009 a 2011 pracoval na východě Konžské demokratické republiky, v lednu 2010 odletěl na Haiti a působil také na misích ve Středoafrické republice, v Jižním Súdánu a na Pobřeží slonoviny. Souběžně s misemi Lékařů bez hranic pracoval šest let na Klinice dětské chirurgie v Motole; roku 2011 odjel na dvouletou stáž do Velké Británie.


...ch: Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti ... Afrika | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . ... Tichý dech Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti. ... Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti. Při hodnocení u knihy tohoto typu je nesnadné odlišit, zdali je oceňován samotný text nebo záslužné činy, které hrdina vykonal a o kterých kniha pojednává. ... Kniha Tichý dech přináší svědectví mladého českého chirurga z afrického Konga a z Haiti, kam odletěl s dalšími lékaři ihned po ničivém zemětřesení. Zá... Kniha: Tichý dech -- Zápisky českéh ... Trachta, Jan: Tichý dech. Zápisky českého lékaře z Afriky ... ... . Zá... Kniha: Tichý dech -- Zápisky českého lékaře z Afriky a Haiti - Jan Trachta Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Trachta, Jan: Tichý dech. Zápisky českého lékaře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY