Na ostří nože

Na ostří nože - František Bor | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Bor
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ostří nože.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na ostří nože ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Bor. Číst Na ostří nože Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lásku k literatuře jsem zdědil po mamince. V sedmnácti letech jsem začal psát deník a každodenním psaním jsem si postupně vypracoval svůj styl. Od pětadvaceti let píšu své „práce,“ které jsem vydal s názvem Paleta nálad (1994) v berounském nakladatelství.Ještě předtím mi vyšly některé povídky i v pražských novinách. Snažil jsem se, aby mé „práce“ byly různorodé, aby se témata neopakovala. Některé jsou dílem mé fantazie, v jiných jsem zachytil to, co jsem zažil a dál rozpracoval dle svého myšlení do konečné podoby. Ale stále jsem četl a hledal knihu s velkým K. Nalezl jsem ji ve filozofii čínského mistra LAO-Ć.V procesu psaní se opírám o nalezená poznání a vrstvení pravd, ke kterým jsem došel sám a mohl si je „ohmatat vlastníma rukama“. Ještě se musím zmínit o svém pseudonymu František Bor. Františka jsem si zvolil, když jsem četl knihu o francouzském básníku Francoisi Villonovi, a česká podoba František se mi zalíbila. Bor (neboli les) byl, je a bude nadále mou inspirací.


...na - Na ostří nože. Unsubscribe from EwaFarnaVEVO? Subscribed Unsubscribe ... Ewa Farna - Na ostří nože - text - KaraokeTexty.cz ... . Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Need to report the video? Sign in to ... Porta 2014, 27. - 29. 6., Řevnice. Hosté Porty - SemTam. Online Na ostří nože. Havárie letadla uprostřed ledové a nebezpečné aljašské divočiny proti sobě postaví intelektuálského milionáře Charlese Morse a sebevědomého módního fotografa Roberta Greema v brutálním zápase o přežití. Oba brzy zjistí, že největší nebezpečí nečíhá v přírodě, ale ... Píseň Na ostří nože, zpěv Ewa Farna - Show Jana Krause 2 ... ... . Oba brzy zjistí, že největší nebezpečí nečíhá v přírodě, ale v lidském strachu ... Jsem na vážkách, jak tohle ohodnotit. Aby si to člověk užil, tak musí překousno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY